Skip to content

Pomysł The Alloy

zrodził się z naszego zamiłowania do drobnych przyjemności i otaczania się nimi w codziennym życiu. Przyglądając się temu jak ważne okazują się dla nas niuanse, uważność i dbałość o detale dostrzegliśmy ich niewidzialny wpływ na nasze dobre samopoczucie, dobrostan. 

The Alloy powstało z myślą o ludziach z podobnymi potrzebami, ceniącymi swój komfort, i szukającymi przyjemności w drobnych rzeczach. Tworzymy z myślą o tych, którzy są uważni i przykładają wagę do elementów, którymi się otaczają. Staranność, wyważone, wypróbowane przez nas aromaty to to, co wkładamy od siebie i kierujemy do Ciebie w naszych buteleczkach. Staramy się zawsze zostawać przy formach nienachalnych, w przyjemny sposób wtapiających się w Twoją rzeczywistość, w naturalny sposób cieszących zmysły.

Jako, że jesteśmy firmą rodzinną, kompozycje the Alloy przygotowujemy w kameralnej polskiej manufakturze otoczonej zielenią, spokojem i dbałością tworzących je ludzi. Wierzymy, że te dobre wibracje wpływają do naszych butelek oraz na finalny efekt w postaci produktów trafiających w Twoje ręce, a z czasem może i serce? 😉

 

*Kosmetyki antybakteryjne the Alloy posiadają w składzie 70% alkoholu gwarantującego bezpieczeństwo i skuteczność antybakteryjną i antywirusową. Ponadto nawilżają oraz pielęgnują dłonie, nie powodując ich wysuszenia, a co najważniejsze przyjemnie pachną, pozostawiając po sobie świeży zapach aloesu.

the Alloy

S. Batorego 126a
65-735 Zielona Góra

biuro@capira.pl

+48 68 455 35 22